Oczyszczanie wątroby warsztat

podążaj za intuicją...

1-5 marca 2023

Oczyszczanie wątroby warsztat

Chcesz poczuć się lekko i mieć dużo energii? Może zmagasz się z poważnym schorzeniem? Przygniatają Cię stress i negatywne emocje?

Zapraszamy na kolejna edycję warsztatu Oczyszczanie wątroby.

Oczyść swój organizm z toksyn, złogów oraz negatywnej energii. Przywróć ciału siłę i zdrowie, zrzuć łatwo zbędne kilogramy. Gwarantujemy głęboki odpoczynek i przypływ sił życiowych. Oferujemy starannie dopracowaną dietę wegetariańską, kuracje ziołami, codzienną akupunkturę, masaże, chińskie ćwiczenia zdrowotne, wykłady na temat zdrowego stylu życia. Każdego prowadzimy przez warsztat indywidualnie. Kurs Oczyszczanie Wątroby odbędzie się w Tarasce koło Sulejowa. Zaczynamy kolacją o 18.00, a kończymy obiadem o 13.00.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 607604933 lub mailowo nagual@autograf.pl
Centrum Promocji Zdrowia, Taraska 19A, 26-337 Aleksandrów (woj. Łódzkie)

Dojazd samochodem
W Sulejowie skręcamy w ulicę Taraszczyńską (prostopadłą do drogi nr 74). Następnie jedziemy przez las drogą asfaltową ok. 5 km. i na wysokości przystanku autobusowego skręcamy w lewo. Przy skręcie widnieje zielona tablica z napisem Fundacja Art of Living. Na teren ośrodka wjeżdżamy drugą bramą.

Dojazd pociągiem
Pociągiem dojeżdżamy do Piotrkowa Trybunalskiego, następnie spod dworca PKP jedziemy busem (tzw. Sulbusem) do Sulejowa. Aby dotrzeć do Taraski, możemy skorzystać z miejscowej taksówki albo dzwonimy do Centrum, żeby ktoś nas odebrał.

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr

Dowiedz się więcej o oczyszczaniu wątroby >>>tutaj<<<