Siła Yang

podążaj za intuicją...

Siła Yang
Zwierzyna mija tygrysa,który Czasami tylko spogląda, A czasem pręży się w skoku, Lecz zawsze podejmuje jakieś działanie.

Siła Yang

Siła Yang to warsztat dla mężczyzn, którzy zgubili swoją Drogę lub jeszcze jej nie odnaleźli. Dla tych, którzy mają choć odrobinę odwagi, żeby wskoczyć w Nieznane.

Nie ma żadnej mapy, która wskaże Ci drogę, jak stać się lub być mężczyzną. Nie ma żadnej reguły. Ale jeśli zaczniesz słuchać swojego Ducha i szukać, w Twoim życiu pojawią się wskazówki, których wcześniej nie zauważałeś.

Aby to się stało, potrzeba trochę pracy z ciałem, a przede wszystkim z umysłem. Nie oczekuj, że na tych zajęciach otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i problemy. To jest miejsce i czas, kiedy możesz postawić pierwszy krok, od którego zacznie się podróż w poszukiwaniu Twojej Siły. Twój moment Mocy jest tu i teraz. Podejmij wyzwanie.

O czym jest właściwie kurs?
Nie chcę o tym pisać, wolałbym żeby to stało się Twoim doświadczeniem.
Zawiera on elementy pracy nad Ciałem i Duchem, między innymi stare indiańskie praktyki, elementy sztuk walki (dostosowane do grupy), wykłady na temat energetyki w związkach damsko-męskich, medytacje, praktyczne chińskie ćwiczenia wzmacniające libido.