DIRP Test

podążaj za intuicją...

DIRP Test
Czasami warto sprawdzić czy mamy ”bogate życie wewnętrzne” 😉

DIRP Test

DIRP to kompleksowy test organizmu pozwalający precyzyjnie wykryć obecność: pasożytów, grzybów, pierwotniaków, pleśni, bakterii i wirusów, a nastepnie je usunąć bezbolesną metodą biorezonansu. Bardzo dobrze działa w terapii boreliozy z uwagi na falę terapeutyczną wysokiej częstotliwości SMART Wave.

DIRP test to alternatywa dla tradycyjnego biorezonansu typu Vega test, Test Voll’a (Volla). DIRP to biorezonans synchrometryczny, czyli mówiąc inaczej, nowoczesny synchrometr. Wykonywany jest na jednym z najnowocześniejszych urządzeń w tej dziedzinie produkcji szwajcarskiej.

DIRP jest to zautomatyzowana metoda mająca na celu otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od użytkownika, gdy przekazywana jest mu odpowiednia częstotliwość. Metoda ta różni się od biorezonansu wykorzystywanego w urządzeniach typu np. Vega test, gdyż opiera się na biorezonansie częstotliwościowym. Podawane przez urządzenie częstotliwości są wynikiem ich wcześniejszego podawania w szerokim zakresie ustalonym przez użytkownika np. od 80khz do 560khz. Wynik biorezonansu pokazywany jest w postaci graficznej, może być edytowalny, przechowywany jako źródło informacji, w całości lub w części użyte jako podstawa do przyszłej aplikacji. Aplikacja odbywa się częstotliwościami powstałymi podczas biorezonansu. Podane częstotliwości można porównać z tabelami Dr Huldy Clark. Metoda badania DIRP podobna jest do działania synchrometru jednak cały test trwa tylko 7 minut. Nie ma potrzeby posiadania próbek patogenów, bakterii, wirusów. Patogeny pokazują nam swój biorezonans częstotliwościowy, czyli ich najczulszy punkt. Częstotliwość biorezonansowa przekazywana jest użytkownikowi za pomocą czynnej elektrody (anoda) połączonej do przewodu zabiegowego. Elektroda palcowa przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do urządzenia, gdzie dane są wyświetlane i gromadzone.

Dzięki metodzie DIRP urządzenie emituje częstotliwość z zakresu zadanego przez użytkownika. To on ustala dolny oraz górny limit jej zakresu oraz wielkość przeskoku występującego między limitami. W zależności od ustawionego zakresu częstotliwości biorezonansowej program standardowy trwa kilka minut. Homeopatia w połączeniu z metodą diagnozującą DIRP daje wymierne efekty. Poprawianie stanu zdrowia w oparciu o biorezonans DIRP odbywają się zawsze częstotliwościami, na których rezonują bakterie, virusy, czy patogeny. Dzięki temu urządzenie działa również podobnie jak synchrometr doktor Huldy Clark.

Pamiętaj, test urządzeniem F-scan nie zastępuje profesjonalnej wizyty lekarskiej. W sprawach dotyczących twojego zdrowia zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem specjalistą. Urzadzenia F-scan maja na celu wspomaganie twojego zdrowia, podnoszenie odporności organizmu, wspomagania oczyszczania z toksyn i patogenów.