Sztuka Oddechu

podążaj za intuicją...

Sztuka Oddechu
„Spokój nie oznacza bierności, wyciszony umysł pozwala podejmować inteligentne decyzje i działać we właściwym czasie. Bądź dynamiczny i odprężony.”

Sztuka Oddechu

Sztuka oddechu jest najbardziej wartościowym warsztatem w mojej ofercie.

Każdy z nas marzy o tym, aby mieć spokojne, szczęśliwe i zdrowe życie, ale tylko niewielu osobom udaje się to osiągnąć. To, co nam najbardziej przeszkadza w naszym życiu, to stres i negatywne emocje. Nikt nas nie uczy, ani w domu, ani w szkole, w jaki sposób sobie z nimi radzić.

Na zajęciach uczymy, jak poradzić sobie w sposób praktyczny z naszymi emocjami i tym, co dzieje się w naszej głowie. Nie jest to żadna psychoterapia. Warsztat jest pewnego rodzaju doświadczeniem, otwierającym nasze możliwości i poszerzającym naszą świadomość. W zakres kursu wchodzą wykłady, procesy i specjalne techniki oddechowe, które dają odczuwalny efekt od razu, a nie po miesiącach ćwiczeń (odczuwalna zmiana na poziomie fizycznym i psychicznym). Zajmuję się tym ponad dwadzieścia lat i do tej pory nie spotkałem ani jednej niezadowolonej z tego warsztatu osoby. Więc chyba coś w tym jest 🙂

Kurs jest procesem trwającym trzy dni: piątek 2 godziny wieczorem, sobota i niedziela od rana do popołudnia.